VILNIAUS MEDICINOS CENTRAS

PASLAUGAS TEIKIA 4 MEDICINOS KLINIKOS

"EMPATIJA NEUROKLINIKA"

„Empatija Neuroklinika“ įkūrėja Gydytoja Gintarė Vaitkienė 25 metus dirba reabilitologe su nervų ligomis sergančiais pacientais. „Empatija Neuroklinika“ suburti specialistai sukūrė 5 unikalias neurologines programas.

"SIMONAS GRYBAUSKAS ORTHOGNATHIC SURGERY"

"PERFECTUS CLINIC"

“Ši klinika – tai ilgai brandinta idėja, kaip apjungti sveikatą ir grožį ir pasiūlyti klientams profesionalias paslaugas su asmeniniu dėmesiu. Šią idėją išpildyti pavyko su aukštos kvalifikacijos specialistų, teikiančių išskirtinį nuoširdų dėmesį pacientui, komanda. Juk visuma susideda iš mažų detalių.” – klinikos vadovė A. Černičenko

"FUNKCINĖS TERAPIJOS CENTRAS"

Funkcinės Terapijos Centre teikiamas kvalifikuotas kineziterapinis gydymas, sąnarių mobilizacijos, rebilitacijos paslaugos, individualios ir grupinės funkcinės treniruotės. Mūsų centre dirbantys kineziterapeutai yra judesio funkcijos specilistai, kurie diagnozuoja, įvertina bei užkerta kelią atsirasti judamojo aparato logoms ir sutrikimams. Naudojame pažangiausius, mokslu pagrįstus kineziterapijos, sąnarių mobilizacijos gydymo metodus. Padeda esant nugaros, kaklo skausmams, koreguoja skoliozę, ydingą laikyseną, gydo stuburo išvaržą.

lt_LTLT